Kuchyně je srdcem domova, nedělejte kompromisy

Pro kuchyni jsou nejdůležitější dvě věci, praktické uspořádání a její vzhled. Ergonomické rozmístění kuchyňských komponent dokáže ušetřit spoustu času, usnadní tak celkovou práci a zajistí pohodlí. Příjemné vizuální zpracování kuchyně vytváří dojem pohody, a proto se v ní cítíme dobře.

Myslíme na všechny aspekty, které mají vliv na pohodlné vaření, jsme připraveni navrhnout a realizovat kuchyňskou linku dle Vašich představ a požadavků. Pomůžeme Vám získat znalosti o kvalitě a estetické úrovni nabízených výrobků na míru, na základě kterých si dokážete vytvořit představu o možném materiálovém a barevném řešení Vaší budoucí kuchyně. Mimo jiné získáte i přehled o nejnovějších trendech a spotřebičích.

Na klíč? Není problém.

Nabízíme Vám kompletní profesionální služby od zaměření, zpracování návrhu kuchyňského prostoru, cenové kalkulace, poradenství a konzultaci, dopravu a odbornou montáž kuchyní včetně instalace spotřebičů. Využít můžete jak jednotlivých služeb, tak i kompletní realizace kuchyně, jinými slovy "na klíč".

Technická dokumentace

Součástí služeb je i technická dokumentace pro realizační firmy (elektřina, plyn, voda, atd.).

Vyšší pořizovací cena není vždy vyšší konečná

Z hlediska pořizovací ceny nedokáží kuchyně na míru konkurovat sériově vyráběným skládaným kuchyním. V čem je ale výrazně převyšují jsou kvalita a zpracování. Použitím kvalitnějších materiálů se zároveň prodlužuje sama životnost kuchyně. Takže v době, kdy už si majitel levněší kuchyně tyká s opravářem a stojí ho to nemalé peníze, Vy si užíváte pohodu ve Vaší kuchyni, která i po delší době neztrácí lesk a kouzlo jedinečnosti. Navíc máte jistotu, že právě tu Vaši kuchyni vyráběly pravé české ručičky podle Vašich představ.

Design kuchyně

S trochou nadsázky se dá říct, že dávno jsou pryč doby, kdy se kuchyně lišily pouze barvou a místem, kde se odchlípla dýha. Dnes existuje nepřeberné množství materiálů, barev, stylů a jejich kombinací, jak si můžete svou vlastní kuchyň zařídit. Níže bychom Vám rádi představili hlavní typy.

Kuchyně moderní technické

Mezi tyto kuchyně patří luxusní lakované kuchyně, kvalitní dýhované kuchyně, tradiční kuchyně z lamina, fóliované kuchyně ale i oblíbené kuchyně z masivu.

Kuchyně klasické, rustikální

Tyto kuchyně jsou vyrobené z masivu, léty ověřená klasika, která nikdy neomrzí. Rustikální klasické provedení lze realizovat i v provedení fólie, kde zákazníci oceňují možnost rozmanitého plošného tvarování předních ploch, velkou barevnou paletu a imitaci dřevin téměř nerozpoznatelných od přírodního dřeva.

Spolupráce se společností JAP Grafosklo

Skleněné obklady z bezpečnostního kaleného skla na kuchyňskou linku

Vyberte si sklo s grafikou, které bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům a které bude v souladu s designem Vašeho domu či kuchyně.

Skleněné dveře nebo prosklená výplň

Dveře z programu Grafosklo Vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z bezpečnostního kaleného skla.

Grafické stěny a paravány

Originální řešení oddělení části prostoru Vaší domácnosti či kanceláře.